f Názory zákazníků - CRP Test

Názory zákazníků

Dobrý den, děkuji Vám moc za zaslání mikropipet zdarma - vždyť budete tratit .... To bych se Vám měla nějak revanžovat. Každopádně Vaše testy kupuji a budu kupovat dál - mám malou dceru (začala chodit do školky- tak je "nahromadě" pořád). Takže ve mně máte věrnou zákaznici. Děkuji moc. Už dlouho jsem takový přístup neviděla. Ještě jednou díky a mějte se pěkně. Monika H.

----------

Děkuji za rychlé vyřízení objednávky. Testy jsem si doma udělala 2 po dni, výsledek byl negativní, a přes víkend jsem angínu (nebo nachlazení) vyležela. Nevím, zda mi výsledek pomohl i psychicky, ale každopádně jsem věděla, že nemoc není nějak intenzivní a k lékaři stejně nechodím ráda. Mirka P.

----------

Přesně takový test jsme hledali. Děti bývají v některých obdobích nachlazené, nebo onemocní chřipkou a nechceme zhoršovat stav návštěvou lékaře, kde sedí další nakažení. Teď jsme zjistili, že mírně zvýšený CRP není žádná hrůza a v klidu domova si děti poležely a žádné léky nebyly potřeba.

----------

Díky za informaci o době exspirace, za 2 roky je jistě v rodině spotřebujeme.

----------

Často mívám zánět středního ucha a test mi ukázal zvýšenou hladinu CRP, lékař to potvrdil. Mohl jsem to aspoň řešit rychle. Jindy bych čekal, jak mi bude, a takto bylo jasné, že návštěvu lékaře nebudu odkládat.

----------

Koupili jsme si CRP test. Často jezdíme na dovolenou, kde navštívit lékaře rovná se vydání částky kolem 40 Euro. Takto se můžeme otestovat a víme, na čem jsme.

----------